Thread Closed 
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
01-18-2006, 01:43 PM
Post: #781
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ναι ρε Βαγγέλη, εμείς γράφουμε συχνά, μπαίνε και τσέκαρε. Τι τη θες την ειδοποίηση?

Για την Κουέιφ το είχαμε συζητήσει, τους στέλνεις μέιλ και δεν απαντάει κανείς...

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-18-2006, 02:07 PM
Post: #782
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αχιλλέα, για τα τακάκια, ρωτάς αν είμαστε σίγουροι ότι δεν αντιπροσωπεύεται η mintex στην Ελλάδα. Εγώ δεν ξέρω, αλλά δεν έχω ψαξει κιόλας. Εσύ που είσαι και του χώρου, μηπως μπορείς πιο εύκολα να βρείς και να μας ενημερώσεις;
Find all posts by this user
01-18-2006, 02:11 PM
Post: #783
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
nmwisima Wrote:Ναι ρε Βαγγέλη, εμείς γράφουμε συχνά, μπαίνε και τσέκαρε. Τι τη θες την ειδοποίηση?

Για την Κουέιφ το είχαμε συζητήσει, τους στέλνεις μέιλ και δεν απαντάει κανείς...

Εμένα με συμπαθήσανε φαίνεται ... Tongue

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-18-2006, 02:18 PM
Post: #784
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
ρε σεις τα τακάκια αυτά MINTEX τα πίσω θα έχουν και τις ασφάλειες μαζι?
ο λαλάκας ο προηγούμενος ιδιοκτήτης ή ο μάστοράς του τις είχε πετάξει... Banging head
μπας κι έχετε κανα σετάκι δεύτερο ???

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-19-2006, 04:57 PM
Post: #785
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Μάγκες, η ώρα της αλήθειας πλησιάζει. Μίλησα με το Θοδωρή τον Βούλγαρη και μου έδωσε το τηλέφωνο του Ηλία Τσιφετάκη, ο οποίος βρίσκεται στο Κορωπί και έχει ένα άψογο (κατά τα λεγόμενά τουWink σαζμάν, το οποίο δίνει προς 300€. Θέλει άλλα 60€ για την τοποθέτηση και θα το πάρει πίσω αν δεν μου αρέσει. Του είπα να το πάρω να το βάλω στον Θεοδωρίδη, αλλά επέμεινε να το τοποθετήσει αυτός.

Επίσης μου ανέφερε ότι έχει άλλο ένα που δίνει πιο φτηνά (δεν είπε πόσοWink το οποίο κάνει ένα ελαφρό θόρυβο στο ρελαντί, αλλά κατά τα άλλα είναι ΟΚ.

Το Σάββατο θα πάω από το Κορωπί να τον δώ και να τα πούμε. Αν κάποιος έχει να δώσει κάποια γνώμη ή συμβουλή, τώρα είναι η ώρα.

Να σημειώσω ότι έχω γίνει πάρα πολύ καχύποπτος με αποτέλσμα να σκέφτομαι ακόμα και σενάριο του τύπου "αυτός ξέρει ότι το σαζμάν είναι διαλυμένο και θα το βάλει πάνω ίσα ίσα για να μου φάει τα 60€".

'Ιδωμεν
Find all posts by this user
01-19-2006, 05:06 PM
Post: #786
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Μα άμα σου βάλει το κιβώτιο και δεν ειναι καλό δεν θα του πληρώσεις ούτε το βάλε βγάλε. Αφού αυτός σε έχει βάλει στη διαδικασία λέγοντάς σου ότι το κιβώτιο είναι καλό, άμα είναι μαλακία τελικά εσύ δεν ευθύνεσαι.

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-19-2006, 06:12 PM
Post: #787
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Λευτέρη κάνε μου τη χαρη ρε φίλε κ ρώτα τον κ για το αλλο το σασμάν. Την έχει "ακούσει" κ το δικό μου και δεν μου κατεβάζει απο 3η σε 2α.

Συμφωνώ κ εγω με τον Αχιλλέα οτι εσυ δεν θα ευθύνεσαι, αλλά καλού κακού ξεκαθάρισε του το απο την αρχή. Για να μην τρέχεις μετά :wink:
Find all posts by this user
01-19-2006, 08:24 PM
Post: #788
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Νίκο, κανένα δεν κατεβάζει από 3η σε 2α.
Θέλει γκάζι για να συγχρονίζεις τις στροφές και και μύτη τακούνι όταν θες να φρενάρεις κι όλας. Δεν είναι δύσκολο, ξεκίνα δοκιμές και θα συνηθίσεις.

Λευτ, φυσικά και να το ξεκαθαρίσεις από την αρχή. ΠΡΟΣΟΧΗ, να θυμάσαι, αυτός εξαρτάσαι από τα λεφτά σου, όχι εσύ από αυτόν!!!

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-19-2006, 08:24 PM
Post: #789
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Νίκο, κανένα δεν κατεβάζει από 3η σε 2α.
Θέλει γκάζι για να συγχρονίζεις τις στροφές και και μύτη τακούνι όταν θες να φρενάρεις κι όλας. Δεν είναι δύσκολο, ξεκίνα δοκιμές και θα συνηθίσεις.

Λευτ, φυσικά και να το ξεκαθαρίσεις από την αρχή. ΠΡΟΣΟΧΗ, να θυμάσαι, αυτός εξαρτάσαι από τα λεφτά σου, όχι εσύ από αυτόν!!!

Α, και βρήκα την αντιπροσωπεία της Μιντεξ και αύριο θα προσπαθήσω να πάρω τιμές για τάκακους.

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-19-2006, 11:58 PM
Post: #790
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αυτός ο Ηλίας είναι που ΄ζητησε από ένα φίλο 2000ευρώ για TRD γκρουπακι από Ιαπωνία ??? Dumb question

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  General and Offtopic discussion (Greek) #2 nmwisima 569 414,460 12-31-2019 06:49 PM
Last Post: Roku_trueno
  PROJECT : ITBize it !!! GREEK VERSION ... alimonos 112 95,338 01-09-2014 08:21 PM
Last Post: Bean
  New Greek Member: Drift Car Wash DRIFTCARWASH 22 29,451 05-08-2013 10:46 AM
Last Post: nmwisima
  Technical problems (Greek language) dikolotour 1,217 784,018 07-09-2012 10:12 AM
Last Post: Apsogos
  "When" by Euripides! *Greek* nmwisima 3 8,708 07-02-2012 12:04 PM
Last Post: Roku_trueno

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication