Thread Closed 
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
02-17-2006, 12:10 PM
Post: #931
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Έτσι κι αλλιώς με βλέπω κλεισμένο στο σπίτι μέχρι και την άλλη εβδομάδα. Δεν ξέρω αν ξαναήμουν ποτέ τόσο πηγμένος όσο αυτή την περίοδο. Έχω να γράψω τα κέρατά μου και μετακομίζει και η μάνα μου το χώρο δουλειάς της και δεν προλαβαίνωόύτε να σας φτύσω.

Ή μάλλον,


προλαβαίνω...


ΦΤΟΥ!


να μην σας ματιάσω.

Βαγγέλη πάρε με τηλ στη δδουλειά

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
02-17-2006, 01:25 PM
Post: #932
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
οκ
σε λιγο ψαχνω για τον λευτερη....
Find all posts by this user
02-21-2006, 12:42 PM
Post: #933
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ποιός με ψάχνει και γιατί;

Λοιπόν ακούτε σκηνικό: Την Παρασκευή το πρωί έκανα κυκλακια για να βρώ να παρκάρω στη δουλειά μου. Καθώς έβγαινα στην παραλιακή από κάθετο στενό, βλέπω ένα Forester να έρχεται με όσα, το δίνω, αρχίζει τα κολπάκια και με το που ισιώνει, χτυπάω καθρέφτες με Mercedes που ήταν παρκαρισμένο μισό πάνω στο πεζοδρόμιο και μισό κάτω. Ο καθρέφτης μου ήρθε μέσα και έσπασε το τζάμι του συνοδηγού, λούζοντάς με γυαλιά. Περιττό να σας πώ ότι ΧΕΣΤΗΚΑ πάνω μου από τον κρότο και το ντούς από θραύσματα. Το Σάββατο λοιπόν αγόρασα πόρτα συνοδηγού (γιατί τζάμι σιγά μην έβρισκαWink προς 100€. Έτσι έχω έτοιμη και την πόρτα γιατί η δικιά μου είναι λίγο χτυπημένη (πάλι από Mercedes Tongue ). Τα περαστικά για το παράθυρο πήγανε 30€ και ο καθρέφτης 18€.

Επίσης, έψαξα για πίσω φανάρια. Κυρίως χρειάζομαι το δεξί, αλλά ο τύπος στη Φραντζή έχει 2 αριστερά. Μήπως έχει κανείς σας τίποτα για πούλημα; Τίποτα redliners; Tongue Πάντως στο εβαυ που κοίταξα, τα sprinter τα kouki (αυτά με τη μαύρη γραμμή που γράφει με κόκκινα γράμματα SPRINTER), πάνε 207€ αυτή τη στιγμή με 70€ μεταφορικά. Και χωρίς ηλεκτρικά, ε!
Find all posts by this user
02-21-2006, 01:18 PM
Post: #934
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Λεφ άμα μου φέρεις ένα σετ ΜΙΝΤΕΧ μπρος πίσω από τον ΖΑΧ θα σου στείλω τα φανάρια του δημοσιογράφου και 20 ευρώ. Τι λες?

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
02-21-2006, 01:23 PM
Post: #935
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Κάτσε να συνεννοηθώ!
Find all posts by this user
02-21-2006, 02:15 PM
Post: #936
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Έχει σπάσει και στον Τσανάκα το πισω αριστερό φανάρι. Η ΤΟΥΟΤΑ το δίνει στα 110ε. Αν είναι πες μας σε ποιον το βρήκες μετάχειρο αν είναι να το πάρουμε.
Find all posts by this user
02-21-2006, 02:20 PM
Post: #937
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Είναι ένας στη Φραντζή, όπως κατεβαίνεις στο δεξί σου το χέρι. Η βιτρίνα είναι τίγκα στα φανάρια και έχει μόνο Γιαπωνέζικα και Κορεάτικα. Στα τζάμια γράφει με ξεφτισμένα γράμματα τις διάφορες μάρκες. Δίπλα ακριβώς έχει ένα άδειο οικόπεδο.

Εσένα πάντως όλο στο άσχετο σε πετυχαίνω. Μια στην Αλίμου που το έπλενες και μια χτές ή προχτές που το είχες παρκαρισμένο στη Χαραυγή.
Find all posts by this user
02-23-2006, 08:00 PM
Post: #938
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Σήμερα που ο κοινός κόσμος τσικνίζει τρώγοντας κρεατικά εγώ τσίκνισα με Twin Cam στα Μέγαρα. Άλλη φάση! Ό,τι καφρίλα θες δοκιμάζεις...Έτρεχα κυρίως για χρόνους και όχι για dorifto.Το καλύτερο που κατάφερα ήταν 1.18.9 Δεν ξέρω αν είναι καλό ή όχι σίγουρα πάντως κατεβαίνει.
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)]
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)]
Find all posts by this user
02-23-2006, 08:23 PM
Post: #939
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Πανάθεμά σε, δε δούλευες;;;; Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Την καλύτερη δουλειά έκανες.
Εγώ δεν έχω μπει ποτέ στα Μέγαρα. Ντροπή!!!

Πρέπει να ήταν καλά σήμερα, ε;

Ήσουν μόνος σου; Στην πίστα εννοώ ή ήταν και άλλα αυτοκίνητα?

Πόσα πλήρωσες; 40?

Ο χρόνος σου δεν είναι κακός αν είναι η πρώτη φορά που έμπαινες.
Ένα Civic VTi 1ης γενιάς με ένα συνάδελφο έγραψε καλύτερο χρόνο, αλλά δεν θυμάμαι αν ήταν 1.14 ή 1,16.

Θα σου τα πουν πολύ καλύτερα οι δύο Μεγαρίτες μας,
ο Ντορίφτο και ο Γιουριπίδης :wink:

Πως ήταν με τις 15άρες σε αυτή την άσφαλτο?

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
02-23-2006, 10:16 PM
Post: #940
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Rosedrift Wrote:Σήμερα που ο κοινός κόσμος τσικνίζει τρώγοντας κρεατικά εγώ τσίκνισα με Twin Cam στα Μέγαρα. Άλλη φάση! Ό,τι καφρίλα θες δοκιμάζεις...

αυτος εισαι....
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  General and Offtopic discussion (Greek) #2 nmwisima 569 414,460 12-31-2019 06:49 PM
Last Post: Roku_trueno
  PROJECT : ITBize it !!! GREEK VERSION ... alimonos 112 95,338 01-09-2014 08:21 PM
Last Post: Bean
  New Greek Member: Drift Car Wash DRIFTCARWASH 22 29,451 05-08-2013 10:46 AM
Last Post: nmwisima
  Technical problems (Greek language) dikolotour 1,217 784,018 07-09-2012 10:12 AM
Last Post: Apsogos
  "When" by Euripides! *Greek* nmwisima 3 8,708 07-02-2012 12:04 PM
Last Post: Roku_trueno

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 25 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication