Thread Closed 
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
03-28-2006, 01:34 PM
Post: #1201
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Έφτασα να σώσω (για άλλη μια φοράWink την κατάσταση και τα προσχήματα.

@Κώστας: Στρώσιμο του μπλοκέ: πας σε μια μεγάλη αλάνα και με σταθερό γκάζι (λίγο!, 1η ας πούμεWink αρχίζεις να κάνεις 8άρια. Πολλές φορές. Σταμάτα. Πιές νερό. Ξεζαλίσου. Μπές πάλι μέσα και κάνε το ίδιο πιο γρήγορα μέχρι να το νοιώσεις να δουλεύει. Είσαι έτοιμος. Thumbs up!

@Βαγγέλης: Πρώτα πρώτα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και συγγνώμη που σε ξέχασα. Είμαι αδικαιολόγητος Confused Τώρα, όσον αφορά στο κουβαδάκι μου, τι να κάνω; Όχι πες μου! Να το στουκάρω για να μη σου τη λέει η δικιά σου; Tongue Κολλημένος αυτοκινητάκιας είμαι όπως κι εσύ. Αν θες πάντως στο δανείζω για βόλτα ως το Σούνιο (απλά εμένα με την κορόλλα σου θα μας αφήσετε στην Ανάβυσσο και μας παίρνετε στο ανέβασμα Big Grin Big Grin )

@Αχιλλέας: Αφού με έχεις μάθει να μη σου δίνω σημασία. Επιπλέον, το ξέρω ότι το μίνι είναι κουβάς. Άμα όμως βάλω 1300άρι μοτέρ, σεβρό και κανένα αμορτισέρ της προκοπής, μη σε πετύχω σε κανένα Βαρνάβα γιατί μετά θα φάς την κουκούλα απ΄το δικό σου. Big Grin Βάλε και καμιά ζάντα στο μεταξύ για να γίνει πάλι όμορφο γιατί αυτές είναι καταστροφή Angry
Find all posts by this user
03-28-2006, 01:48 PM
Post: #1202
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αναρωτιέμαι, αυτό το ρημαδιασμένο το Βαρνάβα και τη Ριτσώνα τα έχεις δει ποτέ με τα μάτια σου ή μόνο έχεις διαβάσει γι αυτά στους 4Τροχούς?

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
03-28-2006, 01:55 PM
Post: #1203
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Τη Ριτσώνα την έχω περπατήσει πάνω-κάτω 3-4 φορές και άλλες τόσες οδηγώντας τον Βαρνάβα. Δεν διαβάζω περιοδικά αυτοκινήτου πια. Από τότε που έχω δικό μου αυτοκίνητο προτιμώ να δώσω τα λεφτά σε βενζίνη και να δώ μόνος μου το δρόμο Smile
Find all posts by this user
03-29-2006, 11:15 AM
Post: #1204
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Σιγά ρε ψαγμένε της ζωής...

Ποντίκι, τράβα πίσω στη νέα σου σπιτική παντόφλα και να ζητάς άδεια για να μιλήσεις όπως κάνεις σπίτι σου.


Α, και πρόσεχε μην πιατεί η μέση σου σκύβοντας στο σουπερ μάρκετ Wave

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
03-29-2006, 12:26 PM
Post: #1205
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
η μερα παει
ο ηλιος παει
στα βουνα πεφτει νυχτα βαθυα...

Dorifte86 μηπως ειναι ωρα να αλλαξεις ονομα
η μηπως θα χρησιμοποιεις οπισθεν απο τουδε;

για τον κατεστραμενο τον Αχιλλεα δεν εχω να πω απολυτως τιποτα
Find all posts by this user
03-29-2006, 12:32 PM
Post: #1206
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Το όνομα δεν το αλλάζω. Δεν μπορώ άλλωστε. Αλλά και να το άλλαζα, το όνομα Ντορίτο θα έμενε χαραγμένο στις μνήμες όλων των γνήσιων φίλων της αυτοκίνησης και στις συσκευασίες της Chipita.
Find all posts by this user
03-29-2006, 01:19 PM
Post: #1207
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
ΩΠΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
ο ανθρωπος το δηλωσε
θα επανελθει
με αε η αλλο παντως θα τον ξαναδουμε με το πλαι...



υ.γ. γιατον dorito μιλαω
Find all posts by this user
03-29-2006, 01:25 PM
Post: #1208
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ωραια τουλαχιστον η ομας διατηρει το ηθικον της!
Hurray!
Find all posts by this user
03-29-2006, 02:00 PM
Post: #1209
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Μα γυρίζει και το ΜΙΝΙ ρε παιδιά, πισωκίνητο είναι.

Απλά με τέτοιο μεταξόνιο γυρίζει μόνο μια φορά και μετά θες φαναρτζή.

Αλλά από την άλλη, έτσι που οδηγεί ο Μινιντορίτος ΄θέλει φαναρτζή και στις ευθείες οπότε δεν κάνει διαφορά... Evil

Αγόρι μου, άσε την Τατιάνα και αρραβωνιάσου την κόρη του φαναρτζή να βρεις την υγεία σου Big Grin Big Grin Big Grin

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
03-30-2006, 10:41 AM
Post: #1210
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αυτό γυρίζει και δεύτερη....και τρίτη. Α, και αυτό που είδες είναι και αυτό που θα βλέπεις στην πραγματικότητα αν σε πετύχει πουθενα.
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  General and Offtopic discussion (Greek) #2 nmwisima 569 414,423 12-31-2019 06:49 PM
Last Post: Roku_trueno
  PROJECT : ITBize it !!! GREEK VERSION ... alimonos 112 95,337 01-09-2014 08:21 PM
Last Post: Bean
  New Greek Member: Drift Car Wash DRIFTCARWASH 22 29,450 05-08-2013 10:46 AM
Last Post: nmwisima
  Technical problems (Greek language) dikolotour 1,217 783,985 07-09-2012 10:12 AM
Last Post: Apsogos
  "When" by Euripides! *Greek* nmwisima 3 8,708 07-02-2012 12:04 PM
Last Post: Roku_trueno

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 40 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication