Thread Closed 
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
01-03-2006, 01:02 AM
Post: #691
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Εγώ μια φορά το έδωσα στον Rosedrift το κουλάδι και την επόμενη ψάχναμε για εμπρος αριστερό ψαλίδι... Big Grin Big Grin Big Grin

Tη γυναίκα κ το αμάξι σε κανέναν... Tongue
Find all posts by this user
01-03-2006, 01:16 AM
Post: #692
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Smile Smile Smile σωστός ο Νίκος!!! Thumbs up!

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-03-2006, 01:27 AM
Post: #693
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Λοιπόν επειδή μαζεύτηκαν πολλές ερωτήσεις (με τυχαία σειράWink:

1) Αλίμονο σου που δεν μου είπες ότι στέλνεις άτομο στο Αμέρικα...
2) Δε φταίνε τα ΕΛΤΑ ρε Νικολάκη. Πάντα οι ημέρες που λένε οι πωλητές είναι παπαριές. Δηλαδή, σαν τις γκόμενες, όταν λένε 10 λεπτα εννούν 45 λεπτά. Όταν ο πωλητής λέει 4-6 μέρες εννοεί 10 με 15 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ. Εκτός αν στο έστειλε με σούπερ ταχύ πανάκριβο ταχυδρομίο. Ασε που και πάλι είναι τα γαμημένα τα ελληνικά τελωνεία που συνήθως κάνουν τη ζημιά, οπότε παρακάλα αWink να φτάσει, βWink να μην πληρώσεις κανά 30ευρω σε χαράτσι και η σε νοιάζει η καθυστέρηση
3) Νικε, ναι, boushings (μπουσινγκςWink είναι τα silent blocks (σινεμπλόκ Big Grin )
4) Αλλε Νίκε, ναι, έχει βάλει ο Λευτέρης και η διαφορά λέει είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Παντού διαβζω ότι είναι η καλύτερη αναβάθμιση που μπορείς να κάνεις με λίγα λεφτά στην ανάρτηση. Δυστυχώς με τα έξοδα αποστολής και την πολύ δύσκολη 1η τοποθέτηση τα λεφτά δεν είναι λίγα, αλλά μια δοκιμή θα μας πείσει...

Καληνύχτα

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-03-2006, 01:37 AM
Post: #694
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αχιλλέα δεν έστειλα εγώ κανέναν Αμέρικα φίλε...
Ό σαλονικιός φίλος με σκέφτηκε όταν έκανε παραγγελία κάτι δικά του...
Α και Νίκοι το σάιτ είναι www.anti-camera.com για τα νεώτερα "επικίνδυνα" σημεία... :wink:

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-03-2006, 03:02 AM
Post: #695
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
hello boys!!!kalh xronia!kai baino sto thema.re kathikia nikoi pate pano kai de lete kouventa?tremete min anevo kai sas afiso kamia ora piso mexri th preveza? kotes!!!! Cool ψηλος
Find all posts by this user
01-03-2006, 10:58 AM
Post: #696
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ποιος είναι πάλι αυτος?

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-03-2006, 12:08 PM
Post: #697
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ντεν ξέρω καρντιά μου. Tongue

Λοιπόν, λόγω δικής μου παρατεταμένης απουσίας και δικής σας λογοδιάρροιας (την πέφτατε μέσα και γράφατε αντί να οδηγάτε ρε χαμένοιWink αρχίζω να λέω και όποιον πάρει η πόρτα μου (η τσακισμένη, του συνοδηγούWink:

1. Καλή Χρονιά. Χωρίς τράκα και με λεφτά για μικρές ή μεγάλες αναβαθμίσεις.

2. Παρακαλώ τα μέλη του Ελληνικού φόρουμ να ενημερώνουν πρίν σκάσουν τα ωραία τους λεφτάκια διότι μιας και υπάρχει ένας ΜΑΛΑΚΑΣ που τα έχει σκάσει για να δοκιμάσει κάτι, μπορούμε ΟΛΟΙ μας να γλυτώσουμε λεφτά. Παραδείγματα:
Μηχανικός (ξέρετε όλοι για ποιον μιλάωWink,
Σινεμπλόκ (όταν οργάνωνα το group buy πριν κάνα χρόνο και ερχόταν λιγότερο από 100 ευρά το σέτ, ο συντάκτης έβαζε μαντεμένιες χειροποίητες θολόμπαρες (τις οποίες λούστηκεWink και οι λοιποί αγρόν ηγόραζαν. Το αμάξι μου είναι στη διάθεσή σας (αν μου βρείτε σαζμάνWink για να δείτε τη διαφορά από τα λιωμένα δικά σας. Π.χ ο φίλτατος τσ@ν@κ@ς σκάει 400 για αμορτισέρ επιδόσεων. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ και ζηλεύω. Τι να την κάνεις όμως την ΚΟΝΙ όταν έχεις τζόγο 1 πόντο προς κάθε κατεύθυνση σε ΚΑΘΕ σύνδεσμο της ανάρτησης ε; ε; ε;
Σορτ-Σίφτ. Νίκο οδήγησες τις εναλλακτικές; Σε τόσα και τόσα πράγματα που βλέπουμε στο δίκτυο μας τρέχουνε τα σάλια και δεν μπορούμε να τα δοκιμάσουμε. Εσύ είχες στη διάθεσή σου τα δύο "καλύτερα" short-shifters της αγοράς. Το Τ3 και το TRD. Πές καμιά κουβέντα και μόνο ωφελημένος μπορεί να βγείς. Εξάλλου δεν κοστίζει τίποτα η συμβουλή εδώ μέσα. Η μήπως το "δωρεάν" είναι και "σκάρτο"? Άσχετο αλλά και λίγο σχετικό.

3. Τοποθέτηση σινεμπλόκ: Είναι όσα λέει ο Αχιλλέας. Απλά το ξεχνάς για μερικά χρονάκια το θέμα. Αξίζει και μάλιστα είναι τα καλύτερα 250 ευρά που έχω βάλει στο αυτοκίνητο. Όποιος θέλει με ακούει.

4. ΣΑΣΜΑΝ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΛΩ. Εδώ σφυρί καλεί δρεπάνι, με λαμβάνεις?

5. driftholic καλώς ήρθες. Πές μας λίγα πράγματα για σένα και το αμάξι σου. Πχ είμαι ο Σταύρος απ'το Περιστέρι και έχω μια άσπρη panda trueno με ασημοκάπακο βελτιωμένο, 160 τροχό, 15 άρες Kei Office, TRD 2-way, ραμμένο σασί και τιμονάκι. Κάτι σε αυτές τις γραμμές. Α, και αν θές βάλε και φωτογραφία.
Find all posts by this user
01-03-2006, 12:18 PM
Post: #698
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
από ποιο Περιστέρι ρε Λευτέρη είναι ο Σταύρος ?
Dumb question από το Μικρό ή το Μεγάλο πριν το Μέτσοβο? Smile γιατί εμένα για πατριωτάκι μου μου ακούστηκε έτσι όπως την είπε στους Νίκους που έρχονται στα πάτρια εδάφη... Big Grin
Σταυράκη εξηγήσου αμέσως...... Cool
Λευτέρη για μια ακόμη φορά είσαι σωστότατος σε όσα είπες... Respect!

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
01-03-2006, 05:26 PM
Post: #699
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Για μια ακομη φορα ο μοντερειτορ παραλληρει και ο Βλαχος τον στηριζει Big Grin Big Grin Big Grin
Ωραι την ξεκινάτε τη χρονιά Big Grin

Σοβαρά τώρα, καλά τα λες λεφουτέρη, πράγματι όταν πήρες σινεμπλοκ μαλακιστηκα που δεν πήρα και το πληρώνω. Νομίζω αυτό είναι σαφές, δεν χρειάζεται να μου επιτήθεσαι γιατί θα σου μπει καμιά μαντεμένια θολόμπαρα (με κούρμπαWink στον κώλο :wink:

Όσο για το short shift, σκέφτηκα ακριβώς τα ίδια. "Μα γιατί δν μας ρώτησε"? απόρησα... κούτσουρο Evil

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
01-03-2006, 10:38 PM
Post: #700
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
paidia eixa erthei me tous nikous sth sigentrosi sto galatsi.eimai filos tous.exo ena mr2 mauro kai meno patisia dipla sto tsanaka.auta!!!
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  General and Offtopic discussion (Greek) #2 nmwisima 569 414,423 12-31-2019 06:49 PM
Last Post: Roku_trueno
  PROJECT : ITBize it !!! GREEK VERSION ... alimonos 112 95,337 01-09-2014 08:21 PM
Last Post: Bean
  New Greek Member: Drift Car Wash DRIFTCARWASH 22 29,450 05-08-2013 10:46 AM
Last Post: nmwisima
  Technical problems (Greek language) dikolotour 1,217 783,985 07-09-2012 10:12 AM
Last Post: Apsogos
  "When" by Euripides! *Greek* nmwisima 3 8,708 07-02-2012 12:04 PM
Last Post: Roku_trueno

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 30 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication