Thread Closed 
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
11-03-2006, 12:26 AM
Post: #1811
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Dikolotour στην πένα δείχνει!
Και το τιμονάκι ταιριάζει απόλυτα με το εσωτερικό.
Oldschool....

Όσο για τους υπόλοιπους, ακόμα να το πάρετε χαμπάρι?
Η ΑΕ είναι σαν τις γκόμενες. Όλο νάζια και καπρίτσια είναι... γιατι θέλουν πάντα την προσοχή μας. Cool

Όσοι δεν το αντέχουν, ας πάρουν κ αυτοί το αμάξι της μπάρμπι... Big Grin Big Grin
Find all posts by this user
11-03-2006, 12:49 AM
Post: #1812
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
πέστα ρε πατρίδαααααααα!!!!!!!!!!!

Καθρέφτες γιόκ οι απλοί είπε ο Μάξ !!!
θα ψάξει για ηλεκτρικούς ...

AE86 FANATIC!!!
Find all posts by this user
11-03-2006, 01:22 AM
Post: #1813
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Και κει που νομίζεις ότι έχει την φοβερή γκόμενα που σου κάνει νάζια και καπρίτσια και συ σαν φοβερό αντράκι τα υπομένεις, μια νύχτα που έχετε τσακωθεί καταλήγεις στο κρεβάτι μιας άλλης, παλιάς σου συμαθήτριας που πάντα γούσταρες αλλά τη θεωρούσες ψιλομύτα και "πολλή" για τα δόντια σου... Και ξυπνάς το πρωι και διαπιστώνεις ότι ήταν το καλύτεροο σου βράδυ, το καλύτερο σου σεξ...

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
11-03-2006, 03:30 AM
Post: #1814
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Αχιλλέα το παραπάνω είναι εμπειρία ζωής?? Big Grin Big Grin

όπως το είπες φίλε, το καλύτερο βράδυ,το καλύτερο σεξ...αλλά μετά ξαναγυρνάς στη γυναικούλα σου.

Όπως και να το κάνουμε η γριά είναι έρωτας! Cool
Find all posts by this user
11-03-2006, 10:52 AM
Post: #1815
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Παίδες ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Δεν είναι και τέλειο αλλά όσο μπορώ το διατηρώ. Έχω και εγω τα προβληματάκια μου. Το αγαπάω όμως και ας με κοροιδεύουν που το προσέχω.

Όσο για τον άξονα του Νικόλα.

Άμα συμπλεχτάρεις θα συνεχίσει να περιστρέφεται. Τώρα το γιατί συνεχίζει να περιστρέφεται είναι άλλο θέμα. Σου είπα να το κάνεις αυτό όχι για να δεις αν σταματάει ο ήχος όπως είπε ο Βαγγέλης αλλά για να ακούσεις αν κάνει θόρυβο και αν συντονίζει το αμάξωμα και το τιμόνι σου. Την ώρα που πατάς συμπλέχτη σταματάει ο ήχος του μοτέρ και είσαι σε θέση να ακούσεις και να νιώσεις καλύτερα. Είναι σαν να κατεβαίνεις κατηφόρα σε εθνική με χιλιόμετρα και να βάλεις νεκρό. Εγώ όταν το κάνω αυτό συντονίζω γιατί έχω κάποιο παρόμοιο πρόβλημα. Μου το είπε και μένα ένας φίλος που δουλέυει σε μηχανουργείο και του έχω εμπιστοσύνη. Ακόμα και με ταχύτητα στο κιβώτιο γύρω στα 60-80 νιώθω να συντονίζει λίγο το αμάξωμα.

Ψάξτο λίγο ακόμα. Πήγαινε και με το Βαγγέλη σε εκείνο το παιδί μπορεί να μην είναι μούφας.

Άντε πάλι με έπιασε η πολυλογία μου. Αλλά τι να κάνω μου αρέσει που τα συζητάμε εδώ και προσπαθεί ο ένας να βοηθήσει τον άλλο.Πότε θα βρεθούμε από κοντα ρε γαμώτο.

Αχιλλεάκο αγνόησε το mail δεν ξέρω τι έγινε.



Thumbs up!

Toyota Corolla KE30 + Toyota Corolla AE86
Find all posts by this user
11-03-2006, 11:19 AM
Post: #1816
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Ποια γυναικούλα ρε Νικο, κάνε γυναικούλά σου την νεότερη και καλύτερη...

danielvanderwoude Wrote:looks like the nmwisima joke saved you in the end
[Image: AEU86 AE86 - Greek discussion (general, ...ics, etc.)] http://www.jdmbits.com
Visit this user's website Find all posts by this user
11-03-2006, 01:39 PM
Post: #1817
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Εγώ αν τσακωνώμουνα πολύ θα της έλεγα

" Ηρέμησε γιατί θα σε στείλω στη μάνα σου! Big Grin "

Πέρα απ την πλάκα Λεα, την καλύτερη επιλογή έκανες. Και εγώ στη θέση σου το ίδιο θα κανα αλλά θα προτιμούσα κάποιο από τα πρώτα μοντέλα με τα 115 αλογα.
Find all posts by this user
11-03-2006, 08:14 PM
Post: #1818
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
καταρχην "η γρια η κοτα εχει το ζουμι" Evil οπως ολοι θα ξερετε..επισης αδικα κατηγορουσα τη "γρια" μου.οσο περιεργο και αν σας φανει,το προβλημα ηταν και ειναι τα τακακια!αλλα δεν προκειται να τ αλλαξω.εχω βαλει τα pbr τα μεταλλικα.ειναι πολυ σκληρα γι αυτο τρεμει το τιμονι.οταν ζεσταθουν καλα καλα ειναι μια χαρα.δοκιμασα τα νορμαλ και δεν τρεμει καθολου.οπως καταλαβαινετε κανενας μαστορας δεν μου ειπε κατι τετοιο.δεν πειραζει ευτυχως που βρηκαμε τι φταιει.οσο για το φρεναρισμα με τα pbr κατι παραπανω απο τελειο..
Find all posts by this user
11-03-2006, 08:21 PM
Post: #1819
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
Φίλε δεν είναι μόνο τα PBR είναι το σεβρό και η τρόμπα που φοράς! Τα έχουμε ξαναπεί αυτά...όσο γι'αυτό το τέλειο φρενάρισμα θα πεισθώ μόνο αν το πάρω βόλτα Evil
Find all posts by this user
11-03-2006, 08:30 PM
Post: #1820
Greek discussion (general, news, mechanics, etc.)
φιλε θα ερθει η ωρα αλλα προς το παρον εκανα μλκια..θα σου πω οταν βρεθουμε.
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  General and Offtopic discussion (Greek) #2 nmwisima 569 414,423 12-31-2019 06:49 PM
Last Post: Roku_trueno
  PROJECT : ITBize it !!! GREEK VERSION ... alimonos 112 95,337 01-09-2014 08:21 PM
Last Post: Bean
  New Greek Member: Drift Car Wash DRIFTCARWASH 22 29,450 05-08-2013 10:46 AM
Last Post: nmwisima
  Technical problems (Greek language) dikolotour 1,217 783,985 07-09-2012 10:12 AM
Last Post: Apsogos
  "When" by Euripides! *Greek* nmwisima 3 8,708 07-02-2012 12:04 PM
Last Post: Roku_trueno

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 24 Guest(s)

Contact Us | AEU86 | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication